Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Vítáme nového obchodního ředitele

Do SZÚ se od 1.8. 2023 připojuje nový obchodní ředitel, Ivo Winkler. Přináší s sebou bohaté zkušenosti a dlouholetou praxi. Jeho příchod je pro náš tým posilou a věříme, že jeho znalosti a dovednosti nám pomohou dosáhnout dalšího růstu a úspěchu.

Ivo Winkler bude spolu se svým týmem odpovědný za rozvoj obchodních strategií, identifikaci nových tržních příležitostí a vedení obchodních jednání s klíčovými partnery. Jeho vedení a zkušenosti budou hrát klíčovou roli při dosahování našich obchodních cílů a budování pevných vztahů se zákazníky.

Strojírenský zkušební ústav si zakládá na kvalitním vedení a dlouhodobých vztazích se zákazníky. Věříme, že příchod Iva Winklera nám umožní posunout naše obchodní aktivity na novou úroveň a posílit naši pozici na trhu.

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace