Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Certifikace a akreditované zkoušky indikátorů napájených elektrickou energií

Jsme akreditovanou zkušební laboratoří, která testuje a ověřuje technické parametry indikátorů pro rozdělování nákladů podle normy ČSN EN 834. Naše zkušební laboratoř využívá pro účely testování indikátorů pro rozdělování nákladů plně automatickou zkušební místnost, díky čemuž dokážeme velmi snadno a rychle reagovat na požadavky našich zákazníků. Zkušební místnosti patří mezi nejmodernější v Evropě a svojí konstrukcí a měřící technologií odpovídají přísným požadavkům na akreditovanou zkušební místnost.

Veškerá testování se provádějí v uzavřené místnosti podle ČSN EN 442-2, která slouží primárně pro měření otopných těles.  Zkušební místnost je navázaná na referenční laboratoř HLK Stuttgart a jsme uvedeni na seznamu kalibrovaných Oznámených subjektů, které prošly kruhovou zkouškou (RRT) spadající do působnosti skupiny SG03-WG1. Splňujeme tedy veškeré požadavky následujících článku normy: EN 442-2:2014 Annex J, EN 442-2:2014 Annex I.

Nabízené služby

Naše zkušební laboratoř umožňuje provést kompletně všechny zkoušky podle následujících požadavků normy ČSN EN 834 (Indikátory pro rozdělování nákladů na vytápění místností otopnými tělesy – Indikátory napájené elektrickou energií):

Portfolio našich služeb však zahrnuje i další doplňkové služby, které mají za cíl poskytnout našim zákazníkům komplexní balíček obsahující vše potřebné pro uvedení výrobku na evropský trh. Jedná se například o následující služby:

Certifikační značky pro vyšší konkurenceschopnost

Naše zkušebna pro testování indikátorů pro rozdělování nákladů byla schválena mezi prestižní akreditované zkušební laboratoře DIN CERTCO (registrační číslo PL271). Naše protokoly o zkoušce tak lze využít pro získání této certifikační značky kvality. Označení certifikačními značkami DIN Geprüft dodá Vašemu produktu větší důvěryhodnost nejen na evropském, ale i na celosvětovém trhu. 

Dále Vám nabízíme vlastní certifikační Značku SZÚ. Díky této značce Vaši zákazníci, klienti, či organizace na první pohled uvidí, že Váš výrobek splňuje všechna kritéria dle příslušné legislativy nebo že uvedené parametry byly ověřeny třetí nezávislou stranou a jejich pravdivost je zaručena.

V dokumentech ke stažení naleznete přehledné schéma, znázorňující celý certifikační proces, díky kterému se v této komplexní problematice lépe zorientujete.

 

 

 

dokumenty ke stažení

Na koho se můžete obracet s dotazy a konkrétními požadavky?

Ing. Jakub Dohnal

Ing. Jakub Dohnal

vedoucí OS Stavební výrobky a zařízení pro ústřední vytápění
Specialista certifikace ENplus®

jakub.dohnal@szutest.cz
+420 541 120 458
+420 727 902 870

Bc. Josef Jelínek

Bc. Josef Jelínek

Garant oboru Indikátory napájené elektrickou energií

josef.jelinek@szutest.cz
+420 541 120 436
+420 722 184 125

interest

Máte zájem o tuto službu?

1.

Poptávka

Máte-li zájem o některou z naších služeb, obraťte se na nás.

slide

2.

Upřesnění

Naši odborníci se Vám brzy ozvou a upřesní s Vámi detaily poptávky.

slide

3.

Nabídka

Po vyjasnění detailů pro Vás sestavíme finální nabídku.

slide

4.

Objednávka

Následně vyplníte závaznou objednávku.

slide

5.

Realizace

Po podpisu smlouvy se pustíme do realizace Vaší zakázky.

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace