Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Reference

Mezi naše klienty patří široké spektrum společností a jsme velmi rádi, že pro spolupráci s námi se rozhodly jak velké podniky, tak i menší firmy. V SZÚ děláme maximum pro to, abychom poskytli kvalitní služby a zákazník byl vždy spokojen. Zde jsou někteří z našich klientů:

 • Ing. Vladimír Kopřiva

  Ing. Vladimír Kopřiva

  "Ve vaší zkušebně tepelných a ekologických zařízení pravidelně zkoušíme naše varné spotřebiče na tuhá paliva. Jsme dlouhodobě velice spokojeni s přístupem vašich zaměstnanců z oddělení Lokální spotřebiče na tuhá paliva. Chtěli bychom poděkovat za ochotu, komunikativnost, vysokou erudici a profesionalitu. Jsme rádi, že můžeme testovat ve vaší zkušebně. Považujeme vás za TOP mezi autorizovanými zkušebnami, co se týče vybavení, odbornosti a přístupu k zákazníkovi. "

 • Jūratė Grigutienė

  Jūratė Grigutienė

  "Ráda bych vám poděkovala za profesionální koordinaci našeho projektu, a za příjemnou spolupráci ve všech otázkách, které náš tým nastolil. Jsem ráda, že máme takového partnera, takže nepochybuji, že se s vámi v podobných záležitostech budeme v budoucnu kontaktovat. Kvalita produktů vždy byla, je a bude naší prioritou."

 • Tomáš Sopek

  Tomáš Sopek

  "Pravidelně provádíme certifikace našich výrobků a vždy si vybíráme z několika zkušeben jak českých, tak i zahraničních. Pro certifikaci současnou jsme si jako partnera vybrali Strojírenský zkušební ústav. Důvodů našeho rozhodnutí je více. Velice oceňujeme vysoce profesionální a proaktivní přístup při řešení našich požadavků, mezinárodní působení, dlouhou tradici a v neposlední řadě i naši předchozí zkušenost se zkušebnou. Důležité pro nás samozřejmě je, že se laboratoř specializuje na chladící a tepelná zařízení. Využití certifikační značky na našich výrobcích nám pak přináší možnost prezentovat výsledky certifikace našim zákazníkům."

 • Ing. Radomír Mendřický, Ph.D.

  Ing. Radomír Mendřický, Ph.D.

  "Chtěl bych vám velmi poděkovat za to, že jste nám vyšli vstříc a pomohli našemu studentovi realizovat jeho dílčí záměr, potřebný pro řešení jeho diplomové práce. Především si vážím ochoty, s jakou jste do toho šli, musím ocenit rychlost zpracování a mimořádně výhodnou cenu, kterou jste nám za 3D měření nabídli."

 • Ondřej Bank

  Ondřej Bank

  "K SZÚ jsme se dostali přirozenou cestou, když jsme začali řešit certifikaci našich helem. A spolupráce je v pohodě. Jsme rádi, že máme český certifikát, a že si u vás můžeme dělat průběžné vývojové testy různých našich prototypů."

  Tepelná čerpadla

  Elektrická zařízení

  Plynové spotřebiče

  Tlaková zařízení

  Spojovací součásti

  Chladicí technika

  3D měření

  Za rok 2023 jsme dosáhli

  Naši odbornost dokládá řada akreditací a notifikací

  newsletter

  Odebírejte náš newsletter

  Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace