Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Reference

Mezi naše klienty patří široké spektrum společností a jsme velmi rádi, že pro spolupráci s námi se rozhodly jak velké podniky, tak i menší firmy. V SZÚ děláme maximum pro to, abychom poskytli kvalitní služby a zákazník byl vždy spokojen. Zde jsou někteří z našich klientů:

 • Ing. Vladimír Kopřiva

  Ing. Vladimír Kopřiva

  "Ve vaší zkušebně tepelných a ekologických zařízení pravidelně zkoušíme naše varné spotřebiče na tuhá paliva. Jsme dlouhodobě velice spokojeni s přístupem vašich zaměstnanců z oddělení Lokální spotřebiče na tuhá paliva. Chtěli bychom poděkovat za ochotu, komunikativnost, vysokou erudici a profesionalitu. Jsme rádi, že můžeme testovat ve vaší zkušebně. Považujeme vás za TOP mezi autorizovanými zkušebnami, co se týče vybavení, odbornosti a přístupu k zákazníkovi. "

 • Jūratė Grigutienė

  Jūratė Grigutienė

  "Ráda bych vám poděkovala za profesionální koordinaci našeho projektu, a za příjemnou spolupráci ve všech otázkách, které náš tým nastolil. Jsem ráda, že máme takového partnera, takže nepochybuji, že se s vámi v podobných záležitostech budeme v budoucnu kontaktovat. Kvalita produktů vždy byla, je a bude naší prioritou."

  Tepelná čerpadla

  Elektrická zařízení

  Plynové spotřebiče

  Tlaková zařízení

  Spojovací součásti

  Svěřte nám svou důvěru jako stovky dalších zákazníků

  Jen za rok 2020 jsme zvládli

  Naši odbornost dokládá řada akreditací a notifikací