Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

SZU Germany

Obchodní zastoupení v Německu

Od května 2017 SZÚ zahájil přímou nabídku svých odborných služeb také v Německu, kde působí obchodní zástupce pan Marc Bartschat. Pan Bartschat prostřednictvím SZU Germany hájí dobré zájmy našeho podniku, podílí se na rozšíření našeho zákaznického portfolia a dokáže také asistovat při dotazech ohledně uvádění výrobků na německém teritoriu. Do jeho působnosti spadají oblasti v západní části Německa. V klasifikaci dle poštovních směrovacích čísel se jedná o oblasti 2, 3, 4, 5, 6 a 7. V galerii níže je pro lepší orientaci přiložena mapa zmíněných oblastí.

Nabízené služby

SZÚ je v Německu aktivní také z pohledu zájemců o získání německých certifikačních značek, s nimiž se stává vstup výrobku na německý trh mnohem snadnější.

Již delší dobu působí SZÚ v Německu jako uznaná zkušebna německého certifikačního orgánu DVGW a podílí se svými zkouškami na certifikaci vybraných plynových zařízení a sanitární techniky. Další přední zkušebny SZÚ byly navíc nedávno schváleny mezi prestižní akreditované zkušební laboratoře DIN CERTCO (zkušebna otopných těles a zkušebna tepelných čerpadel). Výrobky označené těmito ochrannými značkami budou bezesporu konkurenceschopnější při uvádění na trhy ve všech německy mluvících zemí.

Naši nabídku v němčině naleznete na stránkách našeho německého zastoupení: www.szugermany.de


Na koho se můžete obracet s dotazy a konkrétními požadavky?

Marc Bartschat

Marc Bartschat

Key Account Manager
SZU Germany

bartschat@szugermany.de
+49 (0) 2392 507 844
+49 (0) 1516 144 0793

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace