Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Inspirativní setkání a inovace: Naše zkušenosti z 64. Mezinárodního strojírenského veletrhu

S radostí vám přinášíme zprávu o naší nedávné účasti na prestižním 64. Mezinárodním strojírenském veletrhu, který se konal nedaleko našeho sídla v Brně. Strojírenský zkušební ústav sdílel reprezentativní stánek „Česká národní expozice“ spolu s dalšími jedenácti institucemi, na kterém jsme se mohli prezentovat širokému publiku. Naše hlavní atrakcí byla ukázka termokamery, která upoutala pozornost mnoha návštěvníků.

Inspirativní setkání

Během veletrhu jsme měli možnost setkat se s řadou zajímavých společností a jejich zástupců. Bylo nám ctí diskutovat o inovativních technologiích, sdílet know-how a navazovat nové obchodní kontakty. Tato setkání nám umožnila nejen představit naše služby, ale také se poučit z bohatých zkušeností a perspektiv našich kolegů ze širokého spektra oborů.

Naše účast na tomto mezinárodním veletrhu nám poskytla neocenitelnou příležitost posílit pozici na trhu, rozšířit síť obchodních partnerů a představit se odborné veřejnosti. Jsme plni nadšení a vděčnosti za všechny cenné zkušenosti a nové příležitosti, které nám tato událost přinesla.

Veletrh v číslech

Letošní ročník veletrhu byl velmi úspěšný, během čtyř dní navštívilo veletrh bezmála 60 000 lidí. Zúčastnilo se 1 312 vystavujících firem (ze 43 zemí) a obsadily úctyhodných 10 pavilonů brněnského výstaviště.

Děkujeme všem za milá setkání a těšíme se na budoucí spolupráci s našimi novými partnery.

Zdroj: SZÚ, bvv.cz

 

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace