Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Zkušebna elektrických zařízení

Ve zkušebně elektrických zařízení v rámci naší akreditace ověřujeme, měříme a posuzujeme elektrickou bezpečnost, elektromagnetickou kompatibilitu a elektrickou bezpečnost strojních zařízení. Chystáte-li se uvést váš výrobek na trh a potřebujete splnit nutné technické podmínky, neváhejte se na nás obrátit. Konkrétně můžete využít některé z následujících služeb:

Ve spolupráci se zkušebnou mechanických zařízení posuzujeme bezpečnost strojních zařízení podle nařízení vlády č. 176/2008 Sb. (2006/42/ES) a nařízení vlády č. 378/2001 Sb. Se zkušebnou teplené techniky nařízení vlády č. 163/2002 Sb. na vybrané stavební výrobky a nařízení vlády 22/2003 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na spotřebiče plynných paliv.

Rovněž provádíme shodu s normami, resp. dle předpisů výrobce a také posuzujeme shodu zdravotnických prostředků dle vybraných norem. Mezi zajímavé služby patří předcertifikační zkoušky elektromagnetické kompatibility – EMC.

Jsme také vybaveni pro zkoušky krytí elektrických přístrojů – IP kód - až do výše IP68 a zkoušky stupně ochrany poskytované kryty elektrických zařízení proti vnějším mechanickým nárazům – IK kód – do stupně IK10.

Velkou výhodou pro naše zákazníky je, že zkoušky provádíme nejen v SZÚ, ale i u výrobců, respektive provozovatelů. Můžeme tím tak ušetřit váš čas. Výstupní dokumenty, které od nás obdržíte, jsou díky akreditaci, notifikaci a autorizaci uznávány nejen v Evropě.

Na koho se můžete obracet s dotazy a konkrétními požadavky?

Ing. Antonín Heitl

Ing. Antonín Heitl

Manažer sekce Elektrická zařízení

heitl@szutest.cz
+420 541 120 631
+420 725 062 786

interest

Máte zájem o tuto službu?

1.

Poptávka

Máte-li zájem o některou z naších služeb, obraťte se na nás.

slide

2.

Upřesnění

Naši odborníci se Vám brzy ozvou a upřesní s Vámi detaily poptávky.

slide

3.

Nabídka

Po vyjasnění detailů pro Vás sestavíme finální nabídku.

slide

4.

Objednávka

Následně vyplníte závaznou objednávku.

slide

5.

Realizace

Po podpisu smlouvy se pustíme do realizace Vaší zakázky.

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace