Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Interní event, který nás spojil

Areál SZÚ byl plný smíchu, úsměvů a pohodové atmosféry. Včera se u nás totiž konala úžasná akce. Přinesla nejen lahodné pochoutky, ale také příležitost setkat se, popovídat si a sdílet informace o aktuálním dění mezi bývalými a stávajícími zaměstnanci i nováčky.

Opravdu velmi rádi jsme u nás uvítali naše bývalé kolegy a děkujeme za jejich účast. Věříme, že se rádi vrátili do prostředí, kde strávili spoustu času a zanechali zde svou stopu. Součástí akce byly také informace o aktuálním dění ve firmě a prohlídka zkušeben. Vedoucí oddělení a další členové vedení připravili krátkou prezentaci, kde sdíleli novinky SZÚ a plány do budoucna. Nováčci, kteří se brzy připojí k našemu týmu, měli možnost poznat své budoucí kolegy a získat představu o kultuře našeho Strojírenského zkušebního ústavu, kterého budou brzy součástí.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a úspěchu tohoto skvělého interního eventu. Těšíme se na další příležitosti, kdy se budeme moci setkat, propojit a posílit naši firemní rodinu. Věříme, že takovéto akce jsou klíčové pro budování příjemného firemního prostředí, kde každý se cítí vítán a podporován.

Sledujte náš web a LinkedIn, abyste nezmeškali žádné budoucí novinky. Doufáme, že vás příště uvidíme na dalších společných akcích!

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace