Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

MSV 2019 Česká národní expozice

     

Ve dnech 7. - 11. října nás můžete navštívit na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Zástupci SZÚ se na vás budou těšit v pavilonu Z na stánku č. 046. V letošním roce je SZÚ součástí stánku České národní expozice The Country For The Future.

 

 

 

 

Otevírací doba veletrhu:

7. - 10. 10. 2019 9.00 - 18.00 hod.

11. 10. 2019 9.00 - 16.00 hod.

 

Oficiální PR zpráva k expozicizi:

Česká národní expozice The Country For The Future

Pavilon Z

Česko nově svůj ekonomický potenciál prezentuje pod značkou „Czech Republic: The Country For The Future“. Na MSV se tak vůbec poprvé pod jednou střechou společně představí třináct státních institucí: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Ministerstvo obrany ČR, Agentura pro podnikání a inovace, CzechInvest, CzechTrade, Česká exportní banka, Česká rozvojová agentura, Českomoravská záruční a rozvojová banka, Exportní garanční a pojišťovací společnost, Technologická agentura ČR, Úřad průmyslového vlastnictví a Strojírenský zkušební ústav.

Zájemcům o jejich služby pomohou řadou nástrojů v jednotlivých fázích podnikání – od inovativní myšlenky přes její realizaci až po export technologií do zahraničí. Konzultace profesionálů z jednotlivých agentur doplní doprovodný program expozice s řadou specializovaných seminářů.

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace