Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Pozvánka na Tech Industry 2023, Riga

SZÚ se účastní nejvýznamnější veletržní akce v Pobaltí - "Tech Industry 2023“ konaného v lotyšské Rize. Letos využijeme jedinečnou příležitost společné expozice, abychom prezentovali své služby zájemcům o spolupráci z pobaltských firem. Aktivní podpora a organizace účasti na veletrhu zahraniční kanceláře CzechTrade Pobaltí přitahuje pozornost odborné veřejnosti a zvyšuje šance na úspěch.

Tato příležitost nám vznikla díky spolupráci s místním zastoupením agentury Czech Trade. Děkujeme za podporu a věříme, že společně vytvoříme inspirativní a úspěšné příležitosti! 

Pokud se chystáte na veletrh v Rize, přijměte, prosím, naše pozvání a neváhejte se zastavit na našem stánku. 

Veletrh Tech Industry je v regionu Pobaltí nejvýznamnější veletržní akcí se zaměřením na průmyslovou výrobu a jeden z nejprestižnějších veletrhů v Lotyšsku, s vysokou úrovní vystavujících firem i návštěvnosti odborníků. Tematicky pokrývá strojírenství, kovoobrábění, oblast automatizace, elektroniky a elektrotechniky, materiály a technologie pro průmyslovou výrobu a segment nástrojů.

Strojírenský zkušební ústav bude v Rize zastupovat Michal Dvořáček, vedoucí zahraniční spolupráce. Naším cílem je poznat nejen průmysl a ekonomiku, ale také místní specifika tohoto východoevropského regionu, a to vše při jednáních se zástupci místních hospodářských subjektů, firem a dalších potenciálních obchodních partnerů nejen z Lotyšska, ale také z Litvy a Estonska.

Těšíme se na setkání s obchodními partnery a diskuzi o nových příležitostech.

 

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace