Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Spolupracujeme s certifikační organizací UL

SZÚ upevňuje oficiální spolupráci s americkou zkušebnou a certifikační organizací s názvem UL LLC (dříve Underwriters Laboratories, Inc.).

Stěžejní oblastí naší spolupráce jsou výrobky a zařízení v rámci tzv. e-mobility (např. elektrokola a elektrokoloběžky), EMC a LVD pro elektrická zařízení a oblast tepelné techniky. V rámci této spolupráce rozšiřujeme nabídku našich služeb pro výrobce z EU, kteří zamýšlejí vyvážet své výrobky do USA a Kanady, a usnadňujeme jim tak uvádět jejich výrobky na severoamerický trh.

Pro více informací ohledně spolupráce s UL se obraťte na manažera zahraniční spolupráce Ing. et Mgr. Michala Dvořáčka, Ph.D. (dvoracek@szutest.cz

www.ul.com

Významná delegace z UL, našeho amerického partnera, navštívila dne 19.10.2021 sídlo SZÚ v Brně. Zástupce UL vedl Dustin Steward, ředitel globální skupiny „Appliances & HVAC Appliances, HVAC & Lighting“, který byl doprovázen Franckem Grevetem, Davidem Atzenim a Rafalem Wojciechowskim, odpovědnými regionálními manažery pro oblast Evropy. Na programu byla řada obchodních jednání a rozhovory o společně rozvíjených projektech do budoucna. Naši američtí partneři si se zájmem prohlédli místní zkušebny SZÚ, včetně nedávno dostavěných klimatických komor na tepelná čerpadla.