Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Spolupracujeme s certifikační organizací UL

SZÚ upevňuje oficiální spolupráci s americkou zkušebnou a certifikační organizací s názvem UL LLC (dříve Underwriters Laboratories, Inc.).

Stěžejní oblastí naší spolupráce jsou výrobky a zařízení v rámci tzv. e-mobility (např. elektrokola a elektrokoloběžky), EMC a LVD pro elektrická zařízení a oblast tepelné techniky. V rámci této spolupráce rozšiřujeme nabídku našich služeb pro výrobce z EU, kteří zamýšlejí vyvážet své výrobky do USA a Kanady, a usnadňujeme jim tak uvádět jejich výrobky na severoamerický trh.

Pro více informací ohledně spolupráce s UL se obraťte na manažera zahraniční spolupráce Ing. et Mgr. Michala Dvořáčka, Ph.D. (dvoracek@szutest.cz

www.ul.com

Významná delegace z UL, našeho amerického partnera, navštívila dne 19.10.2021 sídlo SZÚ v Brně. Zástupce UL vedl Dustin Steward, ředitel globální skupiny „Appliances & HVAC Appliances, HVAC & Lighting“, který byl doprovázen Franckem Grevetem, Davidem Atzenim a Rafalem Wojciechowskim, odpovědnými regionálními manažery pro oblast Evropy. Na programu byla řada obchodních jednání a rozhovory o společně rozvíjených projektech do budoucna. Naši američtí partneři si se zájmem prohlédli místní zkušebny SZÚ, včetně nedávno dostavěných klimatických komor na tepelná čerpadla.

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace