Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Školení pracovníků KOSHA v Jablonci nad Nisou

     

Ve dnech 9. a 10. července se v SZÚ v Jablonci nad Nisou konalo školení pracovníků KOSHA (Korean Occupational Safety and Health Agency) Dvoudenní program byl zahájen prezentací a následnou prohlídkou zkušebních laboratoří SZÚ. Odpolední část byla věnována přednáškám o jednotlivých normách v podání Ing. Aleše Macha.

Druhý den delegace navštívila jablonecký podnik TENEO 3000. Jedná se o úspěšného globálního výrobce konektorů pro obranný, naftařský a letecký průmysl. Podnikem hosty provedl jednatel a ředitel firmy pan J. Jakoubě. Tato návštěva byla zprostředkována Okresní hospodářskou komorou v Jablonci nad Nisou. Ve zbývající časti přednesl pan Jiří Malach své přednášky o bezpečnostních normách.

Školení bylo hodnoceno ze strany KOSHA velmi pozitivně a přínosně. Závěrem lze konstatovat, že vztahy mezi SZÚ a KOSHA by se měly více rozvíjet zejména při pomoci vývozu výrobků jak na český, tak na jihokorejský trh.

Za podporu při konání akce děkujeme OHK Jablonec nad Nisou a kolegům ze SZÚ Jablonec n. Nisou pánům Malachovi, Machovi a Švejnarovi.

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace