Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Spouštíme nový web SZÚ

Po několika měsících příprav pro Vás spouštíme nové webové stránky Strojírenského zkušebního ústavu.

Po několika měsících příprav pro Vás spouštíme nové webové stránky Strojírenského zkušebního ústavu. Na nich naleznete vše potřebné, díky vylepšenému vyhledávání s našeptáváním, členěním služeb do nových kategorií (služby a produkty) nebo díky vylepšené provázanosti jednotlivých podstránek (související aktuality, certifikační značky, reference). Na webu pro Vás také bude k dispozici interaktivní poptávkový formulář, přes který nás můžete kdykoliv kontaktovat. Pro zákazníky, kteří mají zájem zúčastnit se některého z našich školení nebo certifikovaných zkoušek je připraven přehledný kalendář vypsaných termínů s okamžitou možností přihlášení se. 

Nově na webu spouštíme také sekci Blog, do které pro Vás budeme připravovat zajímavé články, případové studie nebo novinky z oboru TIC (zkušebnictví, inspekce, certifikace). V následujících týdnech budeme stránky nadále průběžně doplňovat a připravíme také německou jazykovou mutaci stránek.

Věříme, že se Vám nový web líbí a příjemně používá. Do jeho tvorby se zapojilo několik našich kolegů napříč celým podnikem. Děkujeme všem, kteří se na tvorbě podíleli a dál budou podílet. Poděkování také patří společnosti IMPnet, která zajistila celou realizaci po technické stránce.

Také bychom Vás rádi poprosili, pokud na stránkách narazíte na jakoukoliv nefunkčnost nebo pokud nenaleznete to, co hledáte, ozvěte se nám prosím na e-mail webmaster@szutest.cz

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace