Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

SZU na Mezinárodním průmyslovém fóru v Kyjevě

     

Ve dnech 24.–27.11.2015 se Strojírenský zkušební ústav, s.p. (SZU) zúčastnil ve spolupráci s CzechTrade Mezinárodního průmyslového fóra v Kyjevě (International Industrial Forum in Kiev).

Jedná se o jeden z největších veletrhu na Ukrajině v oboru strojírenství, kovoobrábění, průmyslových zařízení a souvisejících odvětví. Své výrobky, nové technologie a projekty sem přijelo prezentovat více než 200 vystavovatelů z celé Ukrajiny a Evropy.

V průběhu dvou pracovních dnů bylo uskutečněno přibližně 20 osobních jednání s ukrajinskými výrobci, kteří mají zájem o služby SZU.

Kromě jiného proběhlo také jednání o další spolupráci s obchodním radou Velvyslanectví ČR v Kyjevě Dmitrijem Černikovеm a zástupcem CzechTrade na Ukrajině Mgr. Oksanou Antonenko, která se v plné míře podílela na přípravě a plánování všech našich obchodních jednání.

SZU také zaznamenal a obdržel nabídky od několika ukrajinských certifikačních a zkušebních orgánu ke spolupráci v oblasti certifikace a zkušebnictví.

Očekáváme, že naše účast na tomto mezinárodním veletrhu přispěje jak ukrajinským výrobcům, tak SZU v jeho snaze navázat nové kontakty a spolupráci v této oblasti.

 

 

 

 

 

 

 

 

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace