Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Úspěšná obchodní cesta do Jižní Koreje

V listopadu jsme absolvovali úspěšnou výpravu do Jižní Koreje, kterou jsme podnikli na pozvání naším váženým obchodním partnerem SZU Korea. Cesta byla věnována konferencím zaměřeným na problematiku vodíkových technologií a celosvětovým trendům a přístupům k certifikaci vodíkových palivových článků.  

Na této prestižní obchodní cestě nás reprezentoval Michal Dvořáček, který během tří dnů přednášel na třech konferencích (ve městech Soul a Busan). Michal Dvořáček zastupoval tým Tepelné zkušebny vedené Milanem Holomkem, který se intenzivně podílel na přípravě obchodní výpravy.

Speciální poděkování patří Janu Sochorovi z platformy HYTEP za významnou spolupráci a participaci na prezentacích. Velmi si vážíme jejich poznatků a trendů v oblasti vodíkových technologií.

Tato cesta nám poskytla neocenitelnou příležitost podívat se na aktuální vývoj v oblasti vodíkových technologií, a to nejen v Koreji, ale i v globálním kontextu. Děkujeme za pozvání a významnou a inspirativní spolupráci s našimi obchodními partnery ze SZU Korea.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace