Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Uzavřeli jsme novou dohodu o spolupráci s korejským partnerem KOGAS-Tech pro oblast vodíkové energetiky.

Dne 27. 9. 2022 proběhlo v SZÚ jednání se zástupci korejské firmy Korea Gas Technology Corporation (KOGAS-Tech) v čele s panem Hee Seung Naem, ředitelem centra pro zkoušení bezpečnosti vodíkových zařízení.

Po proběhlém jednání byla uzavřena dohoda o spolupráci v oblasti zkoušení bezpečnosti pro výrobky použitelné pro vodíkovou energetiku.

U zrodu tohoto nového partnerství mezi SZÚ a KoGas-Tech byl opět náš korejský partner SZU Korea, který předjednal klíčové body.

Na uzavřenou dohodu budou navazovat další jednání a osobní setkání, při nichž bude možné prohloubit vzájemné vztahy a odborné zkušenosti a připravit vhodnou půdu pro podporu evropských i korejských firem, zejména z oblasti vodíkových technologií, v přístupu na mezinárodní trhy.

Zkušební a certifikační podnik KOGAS-Tech je dceřinou firmou firmy KOGAS, která byla založena v roce 1993 a v Koreji má 14 poboček a přes 2200 zaměstnanců. Společnost KOGAS-Tech, globální poskytovatel energetických řešení, je korejským zkušebním centrem specializovaným na vodíkovou energii a poskytuje služby týkající se zkoušek bezpečnosti a životnosti průmyslových výrobků i jejich komponent používajících jako médium vodík v rámci celého jejich životního cyklu.

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace