Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Videozáznam diskuze o lokálních spotřebičích

Náš kolega Ing. Radek Machara se zúčastnil zajímavé diskuze na téma zkoušení a certifikace lokálních spotřebičů. Podívejte se na videozáznam.

Stále více koncových zákazníků volí lokální spotřebiče na tuhá paliva jako zdroj tepla pro své domácnosti, chaty a chalupy. Výrobci dnes dodávají na trh širokou škálu topidel, krbů a kamen aby si vybral opravdu každý. Aby byla zajištěna maximální bezpečnost a efektivita takovýchto spotřebičů, prochází výrobky přísnými testy v naší zkušebně. Na toto téma si povídal Radek Machara, vedoucí oborové skupiny Lokální spotřebiče na tuhá paliva, spolu s Mgr. Liborem Soukupem, prezidentem Cechu kamnářů ČR, Ing. Zdeňkem Lyčkou, soudním znalcem oboru a zástupcem Asociace podniků topenářeské techniky a Klastru Česká peleta. Diskuzi vedl Ing. Josef Hodboď, vedoucí redaktor oboru Vytápění, TZB-info.

Záznam z debaty naleznete zde: https://vytapeni.tzb-info.cz/vytapime-pevnymi-palivy/24632-dve-tretiny-kamen-a-krbu-na-ceskem-trhu-prosly-certifikaci-ve-strojirenskem-zkusebnim-ustavu

Více na toto téma

Aktuality

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace