Komplexní služby v oblastech zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení

Zúčastnili jsme se 62. ročníku MSV

Navzdory nejasné situaci způsobné celosvětovou pandemií se letos uskutečnil 62. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu a Strojírenský zkušební ústav byl opět při tom.

Po vynucené roční pauze jsme opět reprezentovali Českou republiku na společné expozici Czech Republic: The Country For The Future. Na moderním stánku v pavilonu P jsme tak prezentovali své služby spolu s dalšími 13 státními institucemi. Návštěvníci stánku mohli po celou dobu konání veletrhu potkat zástupce SZÚ, případně navštívit zajímavý doprovodný program (například konferenci o vodíku a jeho budoucnosti). Mezi návštěvníky expozice se mimo jiné zařadil také ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček a premiér ČR Andrej Babiš.

Na tomto místě se patří poděkovat našemu zřizovateli, Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR za možnost být součástí této prestižní události. Za spolupráci také děkujeme i ostatním institucím, které se na společné expozici podílely. Jsou to: ČEB, MZV, MO, MD, EGAP, API, ÚPV, ČRA, CzechTrade, CzechInvest, NRB, TAČR.

newsletter

Odebírejte náš newsletter

Novinky ze světa zkušebnictví, inspekce a certifikace